sobota, 24 marca 2012

Prezentacja drużyny

Jesteśmy kolejnym klubem na trójmiejskiej arenie kolarstwa. Rozpoczęliśmy działalność na początku tego roku. Każdy z zawodników Przymorze MTB Team Trójmiasto jest zdeterminowany w rozwijaniu swojego zamiłowania do sportu. Choć zrzeszenie jest bardzo młode, to każdy z zawodników jest mniej lub bardziej zaznajomiony z zawodami sportowymi i wypadami turystycznymi.

Skupiamy się bardziej na przyjemności z jazdy niż na medalach. Startując wspólnie odwiedzimy wiele wspaniałych miejsc i zamierzamy się przy tym świetnie bawić. Koncentrujemy się na występach w woj. Pomorskim, ale nie zabraknie nas w turniejach ogólnokrajowych. Jesteśmy grupą amatorów o różnym zaangażowaniu kondycyjnym, ale to nam nie przeszkadza w zdobywaniu naszych celów. Są nimi m.in. szlaki rowerowe, których nie brakuje w naszym Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Turystykę krajoznawczą będziemy łączyć ze startami w różnorakich wyścigach, w całej Polsce. Rower wspomagany czterema kółkami pozwoli nam zwiedzić najpiękniejsze zakątki kraju. Już na wstępie naszej działalności poznaliśmy wielu ciekawych ludzi. Chęć wspólnej mobilizacji oraz wzajemnego wsparcia w naszej drużynie jest ogromna. Tego trzeba spróbować i przeżyć.

Weźmiemy udział w zawodach MTB w całej Polsce, jak również w zawodach na orientację i XC. W zawodach z roku na rok na starcie przybywa coraz więcej kolarzy amatorów jak i tych którzy jeżdżą już dłuższy czas w profesjonalnych klubach. Przeciętny kolarz może poczuć się jak prawdziwy sportowiec i może sprawdzić na jakim poziomie jest jego obecna kondycja. Dlatego zapraszamy na nasze wspólne treningi w TPK, o których będziemy informować na naszym blogu. Głównym celem Przymorze MTB Team Trójmiasto na rok 2012 są zawody Powerade Garmin MTB Marathon, gdzie będziemy walczyć w końcowej klasyfikacji generalnej. Nie zabraknie nas również na Trójmiejskich arenach takich jak Skandia, Bike Tour, itp. Wkrótce będzie można zobaczyć nasz debiut w Myślęcinku na Kujawia XC.